1. třída – Sluníčka

Provoz třídy: 7.00 – 15.45 hod

Mgr. Jitka Ziegenfussová, Dominika Tóthová

 

Rehabilitační aktivity

Pondělí cvičení s prvky jógy
Úterý keramika / masáže
Středa vodoléčba a kondiční cvičení v 10.30 hod
Čtvrtek dechová rehabilitace
Pátek sauna v 8.00 hod

Seznamování s anglickým jazykem v 1.tř. Sluníčkách bude probíhat denně, a to prostřednictvím kmenové učitelky. Činnosti s AJ chceme realizovat převážně v odpoledních hodinách a dvakrát týdně v dopoledních hodinách (celkem asi 8 – 10 hod).

Seznamování s anglickým jazykem

Pondělí
Úterý 
Středa
Čtvrtek

Léčebné a prožitkové rehabilitační aktivity probíhají každý den (kromě těch, kdy je organizován výlet, exkurze). Z důvodu pestřejší nabídky pro děti jsou jednotlivé činnosti obměňovány dle připraveného vzdělávacího programu, pouze sauna a bazén mají svůj pevný čas.

Oznamování nepřítomnosti dítěte v MŠ telefonicky pouze na č.  241 470 291 (po 17. hod záznamník), elektronickou poštou (vyhnalkova@dic-saop.cz) nebo do sešitu vzkazů v  šatně příslušné třídy - nejlépe do 13.00 hod den předem, nemoc do 8.00 hod ráno.

Tel. číslo pro případ nutnosti - vyzvednutí dítěte po oficiální provozní době (po 17. hod) - p. Zelenka (školník): 602 189 899 (zaneste si do svých mobilních telefonů). Za každou započatou čtvrthodinu - úhrada 100 Kč (viz Smlouva) - platba v kanceláři.