Co je nového

Upozornění: zápis do dvojjazyčné třídy – 1. třída (Sluníčka) na šk. r. 2015/16 probíhá denně od 7 do 15.30 hod. Upozorňujeme na vyšší školné, pouze 11 volných  míst, zápis bude ukončen 25.3.

Březnové akce v Café Start

Ozdravné pobytypřihlašování na školy v přírodě od 3.3. do 31.3.,
přihlašování na tábory od 7.4. – osobně v kanceláři (záloha 1500 Kč, odevzdání přihlášky). Cena: 3200 Kč pro děti z 5. třídy, 3300 Kč pro ostatní třídy.

Kytičky a Berušky mají v Galerii nové fotografie.

Jak nejednat s dětmi – síla a úskalí chválení dětí

Zpátky ve školce - naše děti se k nám po letech vrací, tentokrát jako studenti na praxi

Svépomocná rodičovská skupina - vzhledem k malé účasti byly schůzky dočasně pozastaveny. Kdo má zájem o sdílení a konzultace, má možnost individuálních schůzek s psychologem PhDr. Uholyeva na základě předchozí domluvy. 

Organizace školního roku 2014/15

UPOZORNĚNÍ - informace o značení alergenů na jídelním lístku - výzva k předložení lékařské zprávy o nutnosti dodržování dietního stravování

Dne  4.6.2014  bylo provedeno ošetření dubu na zahradě DIC.

DIC a MŠ se zapojilo do projektu Odpovědná škola realizovaného Asociací společenské odpovědnosti (článek o projektu na IHNED.cz)

MŠ má celoroční – průběžný zápis s uzávěrkou koncem května.

Vážení rodiče, léčebné a prožitkové rehabilitační aktivity probíhají každý den (kromě těch, kdy je organizován výlet, exkurze). Z důvodu pestřejší nabídky pro děti jsou jednotlivé činnosti obměňovány dle připraveného vzdělávacího programu, pouze sauna a bazén mají svůj pevný čas.

Logohrátky

Zapojení do kampaně Celé Česko čte dětem

 

 

 

 

 

Dokument „Porody trochu jinak“ je k zapůjčení v kanceláři.